MÜŞTERİ HİZMETLERİ

ÜYELİK BİLGİLERİNİN GİZLİLİĞİ ve GÜVENLİĞİ

Üyelik için girdiğiniz her tüm bilgiler gizli kalacaktır. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkaları sizinle ilgili bilgilere ulaşamaz ve bu bilgileri değiştiremez.

KARGO ÜCRETİ

Ödeme türlerinden kapıda ödeme seçeneği seçildiği taktirde kargo ücreti alıcıya aittir.

3D SECURE - GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

İnternet üzerindeki alışverişlerin güvenliğinin arttırılması amacıyla Visa ve Mastercard tarafından geliştirilen bu sistemde; kart sahibi ödeme işlemi sırasında kartının sahibi olan bankanın web sitesine yönlendirilir, banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonuna tek kullanımlık şifre ile onaylama işlemi gerçekleşir. Kart bilgileri başka kişiler tarafından kullanılmak istendiğinde, ödeme işlemi kart sahibinin bankada kayıtlı olan cep telefonuna gelen şifre ile gerçekleştirildiği için müşterilerinizin elektronik ortamda güvenli alışveriş yapmasını sağlamış olursunuz. ​Sistemin Visa kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına "Verified By Visa", Mastercard kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına ise "SecureCode" denir. Bu sistemi aktive etmek için ayrıca bir ücret ödenmesi gerekmez.

GÜVENLİ ÖDEME SAYFASI

Güvenli ödeme sayfası, Akbank tarafından SSL'i olmayan firmaların ortak kullanımı için hazırlanmış ödeme sayfasıdır. Güvenli ödeme sayfası sayesinde Sanal Mağazanın serverında herhangi bir güvenlik tanımlaması yapılmasına gerek kalmadan alışverişin güvenliğinin sağlanması mümkündür. Akbank Güvenli Ödeme sayfası kullanan üye işyerlerinin Sanal Mağaza sitesine SSL sertifikası alma zorunluluğu yoktur. Güvenli Ödeme Sayfası Türkçe/İngilizce ve şifreli işlem/şifresiz işlem şeklinde kullanılabilir, bu hizmet için ek bir ücret alınmaz.​

TESLİMAT

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişler 3 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile Türkiye' nin her noktasına ürünlerimizin teslimatı yapılabilmektedir.

Ortalama Türkiye içinde 1 - 3 işgünü içinde teslimat gerçekleştirilir. Cumartesi günü verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacaktır. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde kargo teslimatı yapılmamaktadır. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişiniz, ilk iş günü işleme alınarak takip eden ilk iş günü içinde kargoya verilecektir.

GARANTİ ve İADE ŞARTLARI

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.

Ürünlerinizi iade etmek için nedeni ile birlikte info@enderrezistans.com adresine yazabilir  ya da 0 212 293 45 35 nolu numarayı arayabilirsiniz.

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan / tahrip etmeden / bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numaranızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili " İptal Edildi " uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.