Hottable Halojen Soba (cafe tipi)

Hottable Halojen Soba (cafe tipi)

991,20TL
Vergiler Hariç: 840,00TL

HOTTABLE HT-UST-2000-TK AÇIK ALAN ISITICI
Açık alan ısıtmalarında nitelikli çözümler üreterek müşterilerinin beğenisini kazanan teknoloji markası Hottable, Hottable 2000 W Açık Alan Isıtıcısı ile soğuk sonbahar ve kış aylarında, dış mekanlarda vakit geçirmeyi kolaylaştırıyor. Çağdaş tasarımı, ergonomik yapısı, kullanım kolaylığı ve üstün ısıtma gücü ile Hottable 2000 W Açık Alan Isıtıcısı göz dolduruyor.

VERİMLİ ISITMA
Hottable 2000 W Açık Alan Isıtıcısı canlılara ya da nesnelere yönelmesi ile enerjiyi boşa harcamayarak elektrik tasarrufu yapmanızı sağlıyor. Güneşin verdiği ısıya çok yakın nitelikte bir ısı veren Hottable 2000 W Açık Alan Isıtıcısı, bir ısıtıcı olduğu kadar güçlü bir lamba olarak da kullanılabiliyor. A sınıfı enerji kullanan cihaz, enerji tasarrufu yapmanızı sağlıyor.

Hottable 2000 W Açık Alan Isıtıcısı çalıştırıldığında çok hızlı bir biçimde ısınarak karşısındaki canlı ya da nesneyi ısıtıyor. Askı aparatına sahip olan Hottable 2000 W Açık Alan Isıtıcısını istediğiniz yere kolayca yerleştirebiliyorsunuz.

UYGULAMA ALANLARI

Hem Ticari hem bireysel kullanıma Uygun.  Yiyecek İçecek sektöründe kapalı veya yarı açık mekanlarda. Teraslar , balkonlar, verandalar, ev içi mekanlar, kış bahçeleri, Dinlenme alanlarıda sık dizaynı ile rahatlıkla kullanılabilinir. Yaklaşık 2.5 metre yüksekten alanları ısıtabilme özelliği bulunmaktadır.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Ürün Kodu: HT-UST-2000-TK
Isıtma gücü: 2000 W
Isıtma tipi: Halojen lamba
Ürün ebadı: 50 cm X 12 cm X 8 cm
Ağırlık: 1.6 kg
Akım : 8,7 A
Enerji sınıfı: A

KUTU İÇERİĞİ
Dış ortam ısıtmalarında etkili bir cihaz olan Hottable 2000 W Açık Alan Isıtıcısının kutu içeriğinde ısıtıcı cihazdan başka duvara ya da tavana asma aparatı bulunuyor.


DIŞ ORTAM ISITMA UZMANI
İstanbul'da kurulan Hottable; ürettiği elektrikli, gazlı ve döküm masa ısıtıcıları yurt içinde ve yurt dışında satıyor.

AÇIK ALANDA GÜÇLÜ ISITMA
Oldukça şık ve modern bir tasarıma sahip olan Hottable 2000 W Açık Alan Isıtıcısı; teras, balkon, veranda, kış bahçesi gibi alanların ısıtmasında kullanılıyor. Yaklaşık 15 metrekarelik alanı rahatlıkla ısıtabiliyor. Isıtma cihazının kafes koruması, temas gerçekleştiğinde olumsuz bir durumun ortaya çıkmasını engelliyor.

ÖZEL LAMBA
2000Watt halojen lambalı, güneşin verdiği ısıya en yakın ısıyı veren lambadır. Herhangi bir düzleme kolayca monte edilebilir askı aparatı mevcuttur.